правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Львов
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Міський клуб тхеквондо ВТФ та хапкідо «Квон» во Львове

Рейтинг клуба: 5.0/5, отзывов о школе боевых искусств: 1.

Тип: Школа боевых искусств Телефон: 063 230 9679, 067 111 2216
Город: Львов E-mail:
Адрес клуба: Сайт:

Будем признательны, если Вы скажете администратору, что нашли Міський клуб тхеквондо ВТФ та хапкідо «Квон» на сайте Спортивные клубы Украины.

Поделиться с друзьями информацией о школе боевых искусств:

Львівський міський клуб тхеквондо ВТФ та хапкідо «Квон» об’єднує, спрямовує та сприяє духовному та фізичному розвитку юних львів’ян, що обрали одноборства своїм шляхом до вдосконалення.

Клуб «Квон» створив інфраструктуру яка забезпечила динамічний розвиток профілюючих одноборств у місті Лева. Діяльність клубу знайшла підтримку та розуміння у структурах державної влади та місцевого самоврядування Львова. Клуб заслужено представляє інтереси рідного міста в популярних видах спорту.

На даний час клуб здійснює свою діяльність в 4 представництвах при навчальних закладах міста. Молодий динамічний дух організації об’єднує 200 юних спортсменів. Тренерський колектив клубу формується з фахових працівників освітніх структур.

Обладнано спеціалізований зал для занять одноборствами (дві площадки, гардероб, кімната відпочинку для батьків, окремі туалети, куток альпініста, тренажерний зал). Клуб значно розширив охоплення видів спорту. До тхеквондо ВТФ додалося тхеквондо ІТФ, функціонують групи хапкідо, дзюдо та рукопашного бою. Спортсмени реалізовують свої вміння на змаганнях з одноборств версії ВАММКО.

Особливою гордістю клубу є група малюків 4 – 5 рочків. Діти ходять на тренування із захопленням. Вже в такому віці вони підготовлені до успішної здачі на пояси по тхеквондо. володіють ударами руками та ногами, знають стійки, правила техніки безпеки, основи акробатики та самостраховки. Діти навпрочуд відповідальні та дисципліновані.

В такому виді діяльності, як викладання бойових мистецтв успіх може бути лише за умови тісної співпраці з батьками, іхнього взаєморозуміння та взаємної поваги. На тренуваннях батьки мають можливість спостерігати за успіхами своїх дітей.

Для розваги та зацікавлення вихованців проводяться факультативи з фехтування на палках, козацьке фехтування, обладнаний куток для вивчення основ альпінізму, в теплу пору діти займаються в парковій зоні та на спортивному майданчику Погулянки, катаються на катамаранах і каяках на озері. З дітьми працює практикуючий психолог, який допомагає в роботі не лише тренерам але й батькам.

Відповідно підібрано викладацький склад. Тренери клубу - це студенти ЛДУФК, люди які обрали спорт своєю професію. Для них праця в клубі - це можливість реалізувати себе в якості педагогів.

В період шкільних канікул клуб забезпечує активне спортивне дозвілля. Наші вихованці проходять літні тренувальні збори на базі Погулянки, в горах, на морському узбережжі, взимку проводимо канікули в мальовничих куточках Карпат.

Если вы нашли неточность в описании клуба или хотите поделиться фотографиями клуба – высылайте их по адресу .

Поделиться с друзьями информацией о школе боевых искусств:

Отзывы о школе боевых искусств

Ваше имя*:
Ваш телефон: Укажите телефон и/или E-mail в том случае, если Вы хотите, чтобы с Вами связался представитель клуба. Ваши контактные данные не публикуются на сайте.
Ваш E-mail:
Ваш пол*: Мужчина: Женщина:
Общая оценка*:
Текст отзыва*: Отзыв должен быть полезен посетителям. Нецензурные выражения, оскорбления, бессмысленные сообщения и реклама будут удаляться.
Таня, 27.07.2011 15:55 (ip: 178.95.22.***)
хотіла би вдосконалитичя!!!думаю це те що треба...!

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.