правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Львов
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Аероспортклуб во Львове

Рейтинг клуба: 5.0/5, отзывов об авиационном клубе: 4.

Тип: Авиационный клуб Телефон: 750591, 750723, 068 510 35 91
Город: Львов E-mail:
Адрес клуба: Сайт: http://extreme.lviv.ua/

Будем признательны, если Вы скажете администратору, что нашли Аероспортклуб на сайте Спортивные клубы Украины.

Поделиться с друзьями информацией об авиационном клубе:

Ми – звичайні люди, точніше, крейзануті розгільдяїї, які цілий тиждень гнуть спину, щоб заробити трохи грошенят на активний відпочинок, без якого ми не уявляємо своє сіре, як туалетний папір, життя :-D

Домінуючим активним відпочинком для нас є стрибки з парашутом, хоча для декого цей відпочинок переріс у професійне заняття спортом.

Запитаєте, чому саме стрибки з парашутом? Напевно тому, що "стрибки - це як секс: cпочатку страшно, а потім втягуєшся"... Потім можеш обгрунтовано аргументувати, так це, чи не так.

Але наш клуб не складається з одних парашутів і мокрих памперсів: є, ще декілька речей, які добряче полоскотали наш мозок не тільки в небі, а й на воді, на землі, під нею!

Ми намагаємось титанічно осилити хоча б якусь частку всіх існуючих цікавих видів екстремального відпочинку. Ось тому ми і продираємось через щілини в печерах, карабкаємось на вершини гір, долаємо водні перешкоди на гірських річках, катаємось на літаках з виконанням фігур вищого пілотажу. Хто вже пробував, той не забуде!

Ясно, що, може, всього ми і не осилимо, бо так може і пупок розв’язатися, та спробувати треба... Просто ми на власному прикладі намагаємось показати: щоб жити цікаво, потрібно бути активним. Бо всі ми будемо нюхати квіти з другого боку, але до того вже буде, що згадати і розказати внукам ;-)

Если вы нашли неточность в описании клуба или хотите поделиться фотографиями клуба – высылайте их по адресу .

Фотогалерея авиационного клуба

Фотогалерея АероспортклубФотогалерея АероспортклубФотогалерея Аероспортклуб
Фотогалерея АероспортклубФотогалерея Аероспортклуб 

Поделиться с друзьями информацией об авиационном клубе:

Отзывы об авиационном клубе

Ваше имя*:
Ваш телефон: Укажите телефон и/или E-mail в том случае, если Вы хотите, чтобы с Вами связался представитель клуба. Ваши контактные данные не публикуются на сайте.
Ваш E-mail:
Ваш пол*: Мужчина: Женщина:
Общая оценка*:
Текст отзыва*: Отзыв должен быть полезен посетителям. Нецензурные выражения, оскорбления, бессмысленные сообщения и реклама будут удаляться.
Victor, 27.04.2011 14:23 (ip: 194.44.15.***)
Іван, прыгать можно с 18-ти лет, либо с 16-ти с согласия родителей, об этом написано на сайте http://extreme.lviv.ua/ Первый прыжок 320 грн. Ruslan, тут есть номер, если он ещё актуальный: http://vkontakte.ru/id15809430
Ruslan, 09.04.2011 22:13
Zdrastvuite eto vas s Latvii bespokojat prislite pozaluista na email pik1@inbox.lv Edika Berezjuka domasnii i mobilnii tel
Іван, 04.03.2011 17:28
Добрий день! Вкажіть будь ласка, з якого віку дозволяється стрибати з парашутом, та вкажіть ціни. Дякую.
Lviv eXtreme club, 23.05.2010 12:55
http://extreme.lviv.ua/

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.